قوانین و مقررات

توجه داشته باشید که کلیه اصول ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربتبط با کاربر است . تغییر قوانین در آینده ، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است . 

ثبت سفارش

در صورت بروز مشکل در پردازش نهايي سبد خريد مانند اتمام موجودي کالا يا انصراف مشتري، مبلغ پرداخت شده طي 2 الي 12 ساعت کاري به حساب مشتري واريز خواهد شد.کاربران بايد هنگام سفارش کالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به‌طور کامل تکميل کنند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود. مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل گرفتن سفارش وارد کنند.

لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خريد به معني رزرو کالا نيست و هيچ‌گونه حقي را براي مشتريان ايجاد نمي‌کند. همچنين تا پيش از ثبت نهايي، هرگونه تغيير از جمله تغيير در موجودي کالا يا قيمت، روي کالاي افزوده شده به سبد خريد اعمال خواهد شد. بنابراين به مشترياني که تمايل و تصميم به خريد قطعي دارند، توصيه مي‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهايي کنند تا با اتمام موجودي يا تغيير قيمتي کالاها روبرو نشوند.

سیاست قیمت گذاری

سياست قيمت‌‏گذاري در مدینه مارکت مبتني بر اصول مشتري‌مداري و احترام به حقوق مصرف‌کننده بوده و قيمت‏‌هاي ارائه شده بر اساس قيمت‏‌هاي خرده‌فروشي مي‌باشد. در سياست قيمت‌گذاري سعي شده است که از تحميل هزينه‌هاي اضافي به مشتريان اجتناب شود .قيمت کليه محصولات با احتساب ماليات بر ارزش افزوده است و مشتري مبلغ جداگانه‌‏اي بابت ماليات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمي‏‌کند و هزينه‏‌هاي بسته بندي و ارسال بسته به شرايط سفارش که در فرم سبد خريد اطلاع‌‏رساني مي‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

پرداخت و عودت سفارش

مدینه مارکت ، طراوت و تازگيو اصل بودن محصولات را صورت کامل تضمين مي‌کند. کاربران در صورت عدم رضايت از کيفيت محصولات ارسالي و يا به هر دليل ديگر، مي‌توانند تا قبل از بازگشت پيک تحويل‌دهنده سفارش، آن را بدون قيد و شرط مرجوع نمايند. لذا در حين تحويل گرفتن سفارش‌ها دقت لازم را براي تاييد يا رد کيفيت سفارش‌هاي ارسالي، مبذول فرماييد.

 

دلیوری و نحوه محاسبه هزینه حمل و نقل

مدینه مارکت در حال حاضر در مناطق اعلام شده در سايت امکان دليوري و ارسال سفارش رايگان را دارد و در نواحي خارج از اين نواحي اعلام شده، ارسال سفارشات مشمول پرداخت هزينه اعلام شده در سايت خواهد بود. 

با توجه به اينکه وسيله حمل و ارسال کالا توسط پيک موتوري انجام مي‌شود لذا حداکثر سقف بار قابل حمل جهت يکبار ارسال حدوداً 50 کيلوگرم در نظرگرفته شده است لذا هزينه محاسبه‌شده بر اساس اين مقدار کيلوگرم و فقط براي يک‌بار ارسال مي‌باشد و در صورت افزايش وزن بار ارسالي از 50 کيلوگرم، هزينه حمل به‌صورت جداگانه محاسبه مي‌گردد.در پرداخت‌هاي پس از تحويل لازم است مشتري در حضور مامور تحويل سفارش، سلامت فيزيکي کالا را بررسي و در صورت وجود مشکل يا ايراد از تحويل گرفتن آن اکيدا خودداري کند و با مسترد نمودن کالا امکان ارسال مجدد را براي مدینه مارکت فراهم آورد. اين ارسال مجدد کاملا رايگان بوده و هيچ گونه هزينه‌اي متوجه مشتري نخواهد بود.

سفارش‌هايي که از طريق باربري ارسال مي‌شوند يا مبلغ آنها بيشتر از ده ميليون ريال است، لازم است پيش از ارسال، از طريق پرداخت کارت‌به‌کارت يا پرداخت اينترنتي تسويه شوند. در غير اين صورت پرداخت در محل تحويل هم امکان‌پذير خواهد بود.اگر ارسال سفارش مشمول هزينه باشد، هزينه ارسال در فاکتور درج مي‌شود و دريافت هرگونه مبلغ اضافي هنگام تحويل کالا تخلف محسوب مي‌شود. در صورت مشاهده چنين مواردي لطفاً مراتب را جهت پيگيري از طريق درگاه هاي ارتباطي موجود در سايت به مدینه مارکت اطلاع دهيد.لازم به ذکر است سفارش در محل درب اصلي ساختمان (منتهي به خيابان و يا کوچه) تحويل داده مي‌شود.

ارتباطات الکترونیک

هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات مدینه مارکت استفاده و يا سفارش اينترنتي خود را ثبت مي‏‌کنيد و يا به مدینه مارکت ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که مدینه مارکت به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنين آدرس ايميل و تلفن‌هايي که مشتري در پروفايل خود ثبت مي‌کند، تنها آدرس ايميل و تلفن‌هاي رسمي و مورد تاييد مشتري است و تمام مکاتبات و پاسخ‌هاي شرکت از طريق آن‌ها صورت مي‌گيرد.

جهت اطلاع‌رساني تخفيف‌ها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه امکان دارد مدینه مارکت براي اعضاي وب‌سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد.

توجه داشته باشيد که  10000346 و 90003030 تنها شماره‌ هايی است که مدینه مارکت از طريق آن براي کاربران و مشتريان خود پيامک ارسال مي‌کند. همچنين اين شماره‌‌ سامانه ارسال پيامک است که وضعيت پردازش سفارش يا تخفيف‌ها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه مدینه مارکت را به اطلاع کاربران مي‌رساند و روشن است که امکان دريافت پيام‌هاي شما از طريق آن وجود ندارد.همچنين ممکن است مدینه مارکت از طريق شماره‌هاي درج شده در سايت با برخي از مشتريان و کاربران ارتباط برقرار نمايد.بنابراين ارسال هرگونه پيامک تحت عنوان مدینه مارکت ، با هر شماره ديگري تخلف و سوء‌استفاده از نام مدینه مارکت است و در صورت دريافت چنين پيامکي، لطفاً جهت پيگيري قانوني آن را به ما اطلاع دهيد.

سیاست رعایت حریم شخصی

مدینه مارکت به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند. مدینه مارکت متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت مدینه مارکت ، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي‏‌دهيد.